رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
نخستین رویداد تجاری فن‌آوری‌های پیشرفته ایران 5 تیر ماه برگزار می‌شود

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با همکاری اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا و کمیته‌های مشورتی ریاست اتاق ایران، نخستین رویداد تجاری فن‌آوری‌های پیشرفته ایران را سه‌شنبه، پنجم تیرماه برگزار می‌کند.

 این رویداد تجاری که در محل اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران برگزار می‌شود، به دنبال فراهم ساختن بستر تعامل پویا میان سرمایه‌گذاران ، فن آوران وتجاری‌سازی هسته‌ها و شرکت‌های فن‌آور در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دانش بنیان و حمایت از تولید داخلی در کشور است.

در این رویداد تجاری که از ساعت 14 الی 20 برگزار می‌شود فن‌آوران، محصولات خود را در حوزه‌های نساجی، شیمیایی، بسته‌بندی ، پلاستیکی ولاستیک، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، خودروسازی، تکنولوژی‌های پیشرفته، پتروشیمی، پوشش و رنگ، مصالح ساختمانی و انرژی و صنایع وابسته در حضور سرمایه گذاران که شامل شرکت‌های تامین سرمایه، صاحبان صنایع  فعال در بخش خصوصی ، صاحبان تجارت در اتاق ایران، اتاق‌های مشترک و استان‌ها  و نیز تشکل ها هستند، ارائه خواهند کرد.

همزمان با اولین دوره برگزاری این رویدادتجاری، نمایشگاه جانبی نیز برگزار خواهد شد و ارائه‌های منتخب دراین نمایشگاه،  علاوه بر موقعیت‌های تجاری‌سازی، از جوایز نقدی و خدمات حقوقی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی ایران از جمله  مشاوره‌ رایگان بهره‌مند خواهند شد.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران  از صاحبان صنایع نامبرده دعوت می‌کند، تا با تاکید بر ایده‌های بکر و نو در سطح بین‌الملل، در صورت تمایل حداکثر تا تاریخ 30 اردیبهشت 1397، به نشانی www.iccst.ir مراجعه کرده و در این رویداد تجاری ثبت‌نام کنند.

 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.