رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
خیرین به کمک توسعه فناوری و کارآفرینی در کردستان می‌آیند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان، سومین جلسه هیات مدیره مجمع حامیان توسعه فناوری و کارآفرینی کردستان روز یکشنبه دهم اردیبهشت ماه 1397 راس ساعت 19:00 با حضور اکثریت اعضا، در سالن جلسات مرکز رشد پارک علم و فناوری استان کردستان برگزار شد. در ابتدای جلسه، رییس پارک علم و فناوری کردستان، مجمع حامیان توسعه فناوری و کارآفرینی را تبلور سرمایه اجتماعی در حوزه علم و فناوری توصیف کرد و تصریح کرد: استفاده از ظرفیت خیرین در آموزش و پرورش نتایج بسیار مثبتی در برداشته است و امیدوارم در عرصه فناوری نیز شاهد این اتفاق نیک باشیم.

مهندس پرویز رعدی از اعضای اصلی هیات مدیره، به عنوان رییس جلسه با تاکید بر آغاز هر چه قدرتمندتر این امر خیر گفت: ما در این مجمع سعی داریم نگاه به کار خیر را تغییر دهیم و بگوییم کمک در حوزه علم و فناوری کمک به انسان سازی و تربیت جوانانی است که با این کمک ها علاوه بر کارآفرینی و نخبگی و خلاق بودن به ارزش های جامعه نیز وفادار هستند. در واقع نگاه خیرین علم و فناوری، نگاه بلندی است زیرا در کنار ساخت فضاهای فیزیکی، بر روی ساختن و تربیت انسان ها سرمایه گذاری می‌کنند.

دکتر عدنان برزنجی از دیگر اعضای هیات مدیره نیز با اشاره به لزوم بهره‌گیری از ظرفیت عظیم خیرین در ایران و سایر کورها بیان کرد:، خیرین، سرمایه گذاران و کسانی که فعالیت اقتصادی دارند، در کنار فعالیت های خود سعی می کنند تعهدات اجتماعی شان را هم انجام دهند و با انجام فعالیت‌های خیرخواهانه از جمله کمک به دانشگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری دین خود را به جامعه ادا کنند. وی اظهار امیدواری کرد که با تاسیس این بنیاد و ایجاد نظم بین تشکل‌های خیرین، سعی شود تا از کمک‌های مادی و معنوی خیرین حداکثراستفاده شود.

در ادامه، رای‌گیری برای تعیین سمت‌های اعضای هیات مدیره انجام شد و بر این اساس مهندس فرزین رحیمی به عنوان مدیر عامل، دکتر عدنان برزنجی به عنوان رییس هیات مدیره و دکتر محمد ابراهیم زارعی به عنوان نایب رییس هیات مدیره انتخاب شدند.

 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.