رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
افضلی، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور سنندج اظهار داشت:

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری کردستان، امروز یکشنبه 15 بهمن ماه نخستین روز از سری کارگاه‌های تخصصی مدل کسب و کار با حضور مدیران عامل و نمایندگان واحدهای مستقر، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه در سالن چند منظوره پارک علم و فناوری در حال برگزاری است. مدرس این کارگاه دکتر کریمیان اقبال از برجسته‌ترین مدرسان و متخصصین کشور در حوزه ایجاد و توسعه استارت آپ و کسب و کار است که به تدریس مدل‌های کسب و کار و مفاهیم مرتبط از جمله مخاطبان و مشتریان، ارزش پیشنهادی، راه‌حل پیشنهادی، کانال دسترسی به بازار، هزینه‌ها و درآمدها می‌پردازد.

مهندس افضلی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور سنندج برگزاری این کارگاه را از رویدادهای مهم در پارک علم و فناوری دانست و در توضیحاتی اظهار داشت: مدل کسب‌وکار ابزاری مفهومی است که شامل مجموعه‌ای از عناصر و ارتباط آن‌ها بوده و منطق شرکت جهت درآمدزایی را نشان می‌دهد. این توصیف ارزشی است که شرکتی به یک یا بخشی از مشتریان می‌دهد و معماری یک بنگاه و شبکه شرکایش جهت خلق، بازاریابی و تحویل ارزش ارتباط سرمایه‌ای یک یا بخشی از مشتریان برای ایجاد جریان‌های درآمدی پایدار و سودآور را نشان می‌دهد. وی همچنین تصریح کرد که این کارگاه‌ها راهگشای واحدهای فناور و کسب و کارهای نوپا در شناسایی مشکلات و نحوه تعامل با آنها خواهد بود.
 
شایان ذکر است که در روز دوم کارگاه‌، دکتر کریمیان اقبال به تدریس مفاهیم و مراحل "سازماندهی تیم کاری" و "شبکه سازی" خواهد پرداخت. 
 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.