رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
قلب فناوری کردستان در پارک علم و فناوری می‌تپد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم وفناوری کردستان، در هفته جاری از تاریخ 14 لغایت 18 بهمن ماه پارک علم و فناوری کردستان میزبان کارگاه‌های تخصصی با حضور مدرسان برجسته کشور است. مهندس شباب کوهی از مدرسین برجسته کشور در زمینه برنامه نویسی، در روزهای 14 الی 17 بهمن ماه به تدریس مبانی و مفاهیم مرتبط با برنامه نویسی اندروید و جاوا خواهد پرداخت.

کارگاه‌های تخصصی مدل کسب و کار (شناسایی مشکل)، سازماندهی کار تیمی و شبکه‌سازی نیز روزهای 15 و 16 بهمن ماه برگزار خواهد شد که در آن دکتر کریمیان اقبال مدرس برجسته کشور در حوزه ایجاد و توسعه استارت آپ به تدریس روش‌ها و راهکارهای شناسایی مخاطبین و مشتریان، ارزش و راه حل پیشنهادی، کانال دسترسی به بازار، اهمیت تیم در موفقیت، نقش رهبری تیم، شناسایی افراد و شرکت های مناسب و معرفی 30 ثانیه ای (Elevator Pitch) خواهد پرداخت. در پایان هر یک از این کارگاه‌ها، به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر از طرف پارک علم و فناوری کردستان اعطا خواهد شد.   

شایان ذکر است که پارک علم و فناوری کردستان در راستای رسالت خود، اقدام به برگزاری کارگاه‌های متعددی با حضور مدرسان برجسته کشور به منظور توانمند سازی واحدهای فناور مستقر در پارک و سایر افراد از جمله نخبگان، دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و علاقمندان به حوزه کسب و کار می‌کند.

 

 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.