رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
رییس پارک علم و فناوری کردستان در دیدار با مهندس علوی نماینده شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری، روز پنجشنبه هفتم دی ماه، رییس و معاون پارک علم و فناوری کردستان با مهندس علوی نماینده شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند. در این دیدار دکتر سعیدی با تشکر از نمایندگان استان کردستان به ویژه مهندس علوی در حمایت از طرح ها و برنامه های پارک علم و فناوری، به ارائه گزارشی از وضعیت موجود پارک پرداخت. وی در این دیدار تصریح کرد: نخبگان و دانشگاهیان می توانند به عنوان بازوی فکری نمایندگان محترم آن ها را یاری دهند بنابراین اختصاص اتاقی در پارک علم و فناوری کردستان را برای ارتباط نمایندگان و نخبگان پیشنهاد می کنم. رییس پارک علم و فناوری با اشاره به اینکه استان کردستان از استان های کمتر برخوردار است و نیاز به حمایت بیشتر از سوی دولت و مجلس دارد، گفت: علیرغم افزایش بودجه سال جاری پارک علم و فناوری کردستان، به بودجه بیشتری برای پیشبرد طرح ها و اهدافمان نیازمندیم.

در ادامه این دیدار، مهندس علوی با اشاره به ارزشمند بودن خدمات پارک علم و فناوری در حمایت از نخبگان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و جوانان نوآور و فناور، تاکید کرد: پارک علم و فناوری کردستان به عنوان طلایه دار پیشرفت علمی و فناوری در استان، نیازمند حمایت همه جانبه است و من نیز سعی خواهم کرد با تمام تلاش در جلسات مختلف با مقامات عالی کشور و در کمیسیون های مجلس، در برطرف کردن مشکلات نخبگان، دانشگاهیان و پارک علم و فناوری به عنوان خانه قشر نوآور و فناور گام بردارم.

 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.