رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
به میزبانی دانشگاه کردستان:

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان، روز چهارشنبه هشتم آذر ماه، مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و جشنواره تقدیر از پژوهشگران و فناوران برتر استان در آمفی تئاتر مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد.

همزمان با سراسر کشور گرامی ‌داشت هفته پژوهش با تقدیر از پژوهشگران و فناوران برتر استان برگزار شد که مطابق مصوبه کمیته علمی، اسامی پژوهشگران و فناوران برتر در چهار دسته و به ترتیب حروف الفبا در هر دسته شامل دسته اول: پژوهشگران برتر دانشگاه‌های آزاد اسلامی، پیام نور، علوم پزشکی و کردستان و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی؛ دسته دوم: پژوهشگران برتر آموزش و پرورش، بنیاد نخبگان و دانشگاه‌های علمی کاربردی، فرهنگیان، فنی حرفه‌ای، مذاهب اسلامی؛ دسته سوم: پژوهشگران برتر ادارات و سازمان‌های اجرایی و دسته چهارم: فناوران برتر مراکز رشد دانشگاهی، پارک علم و فناوری و سازمان‌های اجرایی، معرفی شدند.

در این مراسم که با حضور مدیران ارشد، روسای پارک علم و فناوری کردستان، دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، و دانشگاهیان و نخبگان استان برگزار شد، از پژوهشگران و فناوران برتر سال 96 تقدیر به عمل آمد. خانم خدیجه یزدانپناه و آقای محمد کرمپور از پارک علم و فناوری کردستان و آقایان مختار احمدپور، سهراب حسین زاده و خالد عزیزی از مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری کردستان به عنوان فناوران برتر انتخاب شده، مورد تقدیر قرار گرفتند. در این مراسم همچنین از دکتر سعیدی، رییس پارک علم و فناوری کردستان به پاس تلاش های شبانه روزی ایشان در ایجاد و توسعه مراکز رشد و پارک علم و فناوری کردستان و ترویج فرهنگ نوآوری و فناوری تقدیر به عمل آمد. 

 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.