رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
مجمع حامیان توسعه فناوری و کار آفرینی استان کردستان
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان کردستان، دومین جلسه مجمع حامیان توسعه فناوری و کارآفرینی استان کردستان، روز چهارشنبه دهم مرداد ماه در سالن جلسات پارک علم و فناوری استان کردستان برگزار شد. در ابتدای جلسه که با حضور هیات موسس مجمع و برخی از معتمدین و خیرین استان کردستان برگزار شد، دکتر سعیدی، رییس پارک علم و فناوری استان کردستان ضمن عرض خیر مقدم، خلاصه‌ای از چگونگی شکل گیری و قوانین مربوط به مجمع را بیان کرد. وی هدف از تاسیس این مجمع را راه‌اندازی زیرساخت‌های کسب و کار در استان کردستان عنوان کرد و افزود: یکی از بزرگترین اهداف این مجمع، استفاده از ظرفیت‌های ارگان‌ها و سازمان‌هایی است که متولی راه‌اندازی کسب و کار در استان می‌باشند و پارک علم و فناوری می‌تواند در امر ایجاد اشتغال پایدار یکی از اصلی‌ترین این مراکز باشد.

در ادامه جلسه مهندس رئوف رحیمی یکی از اعضای موسس مجمع و مدیرعامل شرکت آرکا پشتیبان غرب، از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان کردستان، به قرائت و توضیح بندها و تبصره‌های مربوط به اساسنامه مجمع پرداخت و برخی از حاضران که به عنوان هیات امنای مجمع در جلسه شرکت داشتند، سوالات خود را در خصوص اساسنامه مطرح کردند.

در این جلسه مقرر گردید از دیگر افراد خیر جهت عضویت در هیات امنا دعوت به عمل آید تا در جلسه بعدی هیات امنای مجمع که به منظور انتخاب هیات مدیره برگزار خواهد شد، حضور یابند. شایان ذکر است که جلسه بعدی هیات امنای مجمع در تاریخ هجدهم ماه جاری در سالن جلسات پارک علم و فناوری استان کردستان برگزار خواهد شد. 
 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.