رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
نشست مدیران روابط عمومی منطقه 5 در دانشگاه کردستان

به گزارش روابط عمومی و امور بین­ الملل پارک علم و فناوری استان کردستان، نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه­ ها و پارک­ های علم و فناوری منطقه 5 کشور روز یکشنبه مورخ یازدهم تیر ماه به میزبانی دانشگاه کردستان در سالن جلسات ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار شد. در این نشست که با حضور مدیران روابط عمومی پارک های علم و فناوری و دانشگاه های استان های کردستان، ایلام، کرمانشاه و لرستان برگزار شد، حسینی مدیر حوزه ریاست دانشگاه کردستان ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان در نشست بر اهمیت نقش روابط عمومی ها در تعاملات بین­ المللی و دیپلماسی علمی تاکید کرد. وی از وظایف روابط عمومی را شناساندن محیط علمی و آکادمیک و نخبگان علمی در حوزه عمومی ذکر کرد. در خاتمه حسینی یادآور شد که برای دستیابی به جایگاه شایسته خود، مدیران روابط عمومی باید خواست­ ها و نیازمندی ­های خود را سازماندهی کنند.

در ادامه، فتاحی دبیر مدیران روابط عمومی منطقه 5، کمبود نیروی کارشناس و متخصص در واحدهای روابط عمومی را از مشکلات این حوزه عنوان کرد. وی هدف برگزاری این جلسات را بهره­ گیری کیفی و برگزاری کارگاه ­های آموزشی به منظور ارتقای دانش فنی و عملی همکاران روابط عمومی عنوان کرد. فتاحی خاطر نشان کرد: "منطقه 5 به دلیل فعالیت های کمی و کیفی خود به عنوان منطقه نمونه کشور انتخاب شده است." وی با تشکر از میزبانی دانشگاه کردستان، اعلام کرد که احتمالا نشست بعدی در دانشگاه لرستان برگزار خواهد شد.

سپس، کارگاه آموزشی نقش روابط عمومی در توسعه پایدار توسط دکتر مسعود بیننده مدرس جامعه ­شناسی برگزار شد. در پایان نشست، مدیران روابط عمومی دانشگاه­ ها و پارک ­های علم و فناوری به بیان دیدگاه ­ها و نقطه نظرات خود پرداختند. 
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.