رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
اولین دورهمی مرکز رشد پارک علم و فناوری استان کردستان
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کردستان، اولین دورهمی مرکز رشد سنندج - پارک علم و فناوری استان کردستان، در تاریخ یکم تیر ماه در سالن جلسات پارک علم و فناوری برگزار شد. در این دورهمی که در محیطی صمیمی و با حضور 35 نفر از نخبگان، صاحبان ایده، فناوران و نوآوران و مدیر مرکز رشد سنندج برگزار شد، در ابتدا آقای باقری مدیر کافه کارآفرین خلاصه‌ای از ایده‌ها و خدمات شرکت خود ارائه نمود. وی با تشکر از حمایت‌های پارک علم و فناوری اظهار امیدواری کرد که همکاری و همدلی بین شرکت‌ها و پارک می‌تواند باعث رونق کسب و کار در استان شود. کریمیان از دیگر دست اندرکاران کافه کارآفرینی محیط دورهمی را محیطی صمیمی و دوستانه برای ابراز ایده‌ها، چالش‌ها، و حل مسائل و مشکلات مربوط به شرکت‌های فناور مستقر در مرکز رشد و پارک علم و فناوری استان کردستان دانست.

آقای افضلی مدیر مرکز رشد سنندج در سخنانی به چگونگی شکل گیری ایده دورهمی پرداخت. وی ابراز داشت که دورهمی دارای سه کرسی تجربه، چالش و ایده است که به تناوب از مهمانانی برای حضور در هر یک از این کرسی‌ها و به اشتراک گذاردن ایده‌ها، راه حل‌ها و تجربیات خود دعوت خواهد شد.

سپس نمایندگان شرکت‌های حاضر در جلسه به معرفی شرکت‌ها، فعالیت‌ها و ایده‌های خود در حوزه کسب و کار پرداختند. در ادامه، برخی از حاضران با مطرح نمودن برخی از چالش‌ها و مشکلات پیش رو، از کارکردهای دورهمی را ارائه راه حل چالش‌ها عنوان کردند. در پایان جلسه تعدادی از حاضران، نظرات خود را برای برگزاری هر چه پرثمرتر دورهمی‌های بعدی ابراز کرده، خواستار برپایی مستمر این جلسات شدند.   
 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.