رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
جلسه داوری ایده‌های قابل ثبت اختراع کانون شکوفایی خلاقیت دیواندره
روز دوشنبه بیست و نهم خرداد ماه در سالن جلسات آموزش و پرورش دیواندره با حضور داوران و نخبگان شهرستان دیواندره، ایده‌های ارایه شده به مرکز شکوفایی خلاقیت در راستای ثبت اختراع و تجاری سازی ایده‌ها مورد ارزیابی داوران قرار گرفت.

در این جلسه مهندس نادری مدیر مرکز، از جوانان تحصیل کرده، نخبگان و بازاریان تقاضا نمود با ارایه ایده‌ها به مرکز، از خدمات و مشاوره‌هایی که در این مرکز کاملا رایگان است، استفاده نمایند. وی همچنین از برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان برای افراد دارای ایده و همچنین افراد علاقه مند، به صورت دوره‌ای خبر داد.

نادری در ادامه از افزود: "افرادی که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد با گرایش‌های فنی و یا دارای تجربه در حوزه مکانیک، برق، عمران، نانو، کامپیوتر، برنامه نویسی، کشاورزی، گردشگری و رباتیک هستند، به تیم پارک بپیوندند تا شاهد شکوفایی روزافزون استعدادهای جوانان منطقه باشیم."

وی درادامه از فرماندار محترم، مسوولان، سرمایه گذاران، صاحبان ایده و کسب و کار تقاضا کرد با همراهی با این مرکز موجب ارتقای زیست بوم کارآفرینی منطقه شوند.

در ادامه جلسه ایده‌های احمد بهرامی، بهناز محمدی، پریا میرزایی و شمیم رضایی مورد ارزیابی قرار گرفتهمچنین داوران حاضر در جلسه جناب آقایان مهندس ادیب قریشی، مهندس هاشمی، مهندس لقمان نصیری، مهندس بیژن صادقی، مهندس افشین احمدی، مهندس عبدخدا و مهندس ادریس دوستی بودند.

لازم به ذکر است که تعداد 50 ایده درسال 95 به مرکز ارایه شده است که باید مورد ارزیابی قرار گیرند. پارک علم و فناوری به هر ایده که در کارگروه ارزیابی کانون شکوفایی خلاقیت مورد تایید قرار گیرد تا سقف ده میلیون ریال حمایت مالی به عمل می‌آید. 
 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار بوعلی، نبش کوچه سوم
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.