رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
جلسه داوری ایده های قابل ثبت اختراع کانون شکوفایی خلاقیت دیواندره

روز دوشنبه بیست و نهم خرداد ماه در سالن جلسات آموزش و پرورش دیواندره باحضور داوران و نخبگان شهرستان دیواندره، ایده های ارایه شده به مرکز شکوفایی خلاقیت در راستای ثبت اختراع وتجاری سازی  ایده ها مورد ارزیابی داوران قرار گرفت.

دراین جلسه مهندس نادری مدیرمرکز، ازجوانان تحصیلکرده، نخبگان،  و بازاریان تقاضا نمود با ارایه ایده ها به مرکز، از خدمات و مشاوره هایی که در این مرکز کاملا رایگان است، استفاده نمایند. وی همچنین از برگزاری دورهای آموزشی رایگان برای افراد دارای ایده و همچنین افراد علاقه مند، به صورت دوره ای خبر داد.

نادری درادامه از افزود: "افرادی که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد با گرایش های فنی و یا دارای تجربه در حوزه مکانیک، برق، عمران، نانو، کامپیوتر، برنامه نویسی، کشاورزی، گردشگری و رباتیک هستند، به تیم پارک بپیوندند تا شاهد شکوفایی روزافزون استعدادهای جوانان منطقه باشیم."

وی درادامه از فرماندارمحترم، مسوولان، سرمایه گذاران، صاحبان ایده وکسب وکار تقاضا کرد با همراهی با این مرکز موجب ارتقای زیست بوم کارافرینی منطقه شوند.

در ادامه جلسه ایده های احمد بهرامی، بهناز محمدی، پریامیرزایی و شمیم رضایی موردارزیابی قرار گرفتهمچنین داوران حاضر درجلسه جناب آقایان مهندس ادیب قریشی، مهندس هاشمی، مهندس لقمان نصیری، مهندس بیژن صادقی، مهندس افشین احمدی، مهندس عبدخدا و مهندس ادریس دوستی بودند.

لازم به ذکر است که تعداد 50 ایده درسال  95 به مرکزارایه شده است که باید مورد ارزیابی قرار گیرند.  پارک علم و فناوری به هرایده که در کارگروه ارزیابی کانون شکوفایی خلاقیت مورد تایید قرار گیرد تا سقف ده میلیون ریال حمایت مالی به عمل می آید. 
 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
نام
ایمیل
تلفن همراه
 
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار بوعلی، نبش کوچه سوم
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.