رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
جلسه داوری ایده‌های قابل ثبت اختراع کانون شکوفایی خلاقیت دیواندره
روز دوشنبه بیست و نهم خرداد ماه در سالن جلسات آموزش و پرورش دیواندره با حضور داوران و نخبگان شهرستان دیواندره، ایده‌های ارایه شده به مرکز شکوفایی خلاقیت در راستای ثبت اختراع و تجاری سازی ایده‌ها مورد ارزیابی داوران قرار گرفت.

در این جلسه مهندس نادری مدیر مرکز، از جوانان تحصیل کرده، نخبگان و بازاریان تقاضا نمود با ارایه ایده‌ها به مرکز، از خدمات و مشاوره‌هایی که در این مرکز کاملا رایگان است، استفاده نمایند. وی همچنین از برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان برای افراد دارای ایده و همچنین افراد علاقه مند، به صورت دوره‌ای خبر داد.

نادری در ادامه از افزود: "افرادی که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد با گرایش‌های فنی و یا دارای تجربه در حوزه مکانیک، برق، عمران، نانو، کامپیوتر، برنامه نویسی، کشاورزی، گردشگری و رباتیک هستند، به تیم پارک بپیوندند تا شاهد شکوفایی روزافزون استعدادهای جوانان منطقه باشیم."

وی درادامه از فرماندار محترم، مسوولان، سرمایه گذاران، صاحبان ایده و کسب و کار تقاضا کرد با همراهی با این مرکز موجب ارتقای زیست بوم کارآفرینی منطقه شوند.

در ادامه جلسه ایده‌های احمد بهرامی، بهناز محمدی، پریا میرزایی و شمیم رضایی مورد ارزیابی قرار گرفتهمچنین داوران حاضر در جلسه جناب آقایان مهندس ادیب قریشی، مهندس هاشمی، مهندس لقمان نصیری، مهندس بیژن صادقی، مهندس افشین احمدی، مهندس عبدخدا و مهندس ادریس دوستی بودند.

لازم به ذکر است که تعداد 50 ایده درسال 95 به مرکز ارایه شده است که باید مورد ارزیابی قرار گیرند. پارک علم و فناوری به هر ایده که در کارگروه ارزیابی کانون شکوفایی خلاقیت مورد تایید قرار گیرد تا سقف ده میلیون ریال حمایت مالی به عمل می‌آید. 
 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.