رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
فراخوان سی و یکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی
به نقل از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، متقاضیان شرکت در جشنواره بین‌المللی خوارزمی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌ رسانی جشنواره به نشانی www.khwarizmi.ir  نسبت به ثبت نام و ارائه مشخصات فردی و اطلاعات طرح خود اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعریف کنند.

این جشنواره در 17 گروه تخصصی برگزار می‌شود که طرح‌های ارائه شده به این جشنواره باید متناسب با این گروه‌ها باشد. گروه‌های تخصصی این جشنواره شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های‌ نو، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط‌ زیست، فناوری‌ نانو، هوافضا، مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، مکاترونیک و صنایع دفاعی برگزار می‌شود. همچنین این جشنواره در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه ای، ابتکار و نوآوری برگزار خواهد شد.

از سوی دیگر، دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران اعلام کرد که مهلت ثبت‌نام و ارائه طرح در نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی تا پایان خرداد ماه خواهد بود. در این دوره از جشنواره جوان خوارزمی طرح‌های ارسالی در شانزده گروه تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرند. متقاضیان متولد 1361/1/1 به بعد می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی www.khwarizmi.ir  در سامانه جشنواره جوان خوارزمی ثبت نام نمایند. 
 
منبع: روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.