رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
مصاحبه باشگاه خبرنگاران جوان با دکتر سعیدی

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان کردستان، روز سه شنبه سیزدهم اردیبهشت ماه باشگاه خبرنگاران جوان مصاحبه‌ای را با دکتر سعیدی رییس پارک علم و فناوری کردستان در محل پارک برگزار کرد. در این مصاحبه دکتر سعیدی با اشاره به آغاز به کار پارک علم و فناوری از سال 92، از کمبود فضای فیزیکی به عنوان بزرگ‌ترین مشکل پارک نام برد. وی در ادامه از همکاری مسئولان ارشد استان از بدو تاسیس پارک و اختصاص زمین به منظور احداث ساختمان جدید پارک تقدیر و تشکر نمود. سعیدی به کسب رتبه برتر پارک علم و فناوری استان کردستان در میان پارک‌های کشور اشاره کرد و افزود: با تلاش‌های مستمر همکاران و شرکت‌های مستقر در پارک در سایه حمایت‌های مسئولان ارشد استان، پارک علم و فناوری کردستان به یکی از فعال‌ترین پارک‌ها در کشور تبدیل شده است.

دکتر سعیدی خاطر نشان کرد که در حال حاضر 38 پارک علم و فناوری و بیش از 160 مرکز رشد در سراسر کشور فعال هستند و در استان کردستان نیز دو مرکز رشد در شهرهای سنندج و مریوان و سه مرکز نوآوری و کانون شکوفایی خلاقیت در شهرهای سقز، قروه و دیواندره فعال هستند. وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که در آینده نزدیک مراکز نوآوری و کانون شکوفایی خلاقیت در شهرهای کامیاران و بیجار به بهره‌برداری برسد. وی با اشاره به اینکه ساختمان جدید پارک علم و فناوری استان کردستان در اوایل تیر ماه به بهره‌برداری می‌رسد، از مرتفع شدن 80% مشکلات فیزیکی برای پوشش شرکت‌های مستقر در پارک خبر داد.

در پایان، سعیدی ضمن تشکر مجدد از مسئولان ارشد استان گفت: "امیدوارم با اهتمام و تلاش مستمر بتوان فضای کسب و کار نوآورانه بیشتری را برای جوانان، فارغ‌التحصیلان و نخبگان این استان فراهم نمود."    

 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار بوعلی، نبش کوچه سوم
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.