رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
مصاحبه باشگاه خبرنگاران جوان با دکتر سعیدی

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان کردستان، روز سه شنبه سیزدهم اردیبهشت ماه باشگاه خبرنگاران جوان مصاحبه‌ای را با دکتر سعیدی رییس پارک علم و فناوری کردستان در محل پارک برگزار کرد. در این مصاحبه دکتر سعیدی با اشاره به آغاز به کار پارک علم و فناوری از سال 92، از کمبود فضای فیزیکی به عنوان بزرگ‌ترین مشکل پارک نام برد. وی در ادامه از همکاری مسئولان ارشد استان از بدو تاسیس پارک و اختصاص زمین به منظور احداث ساختمان جدید پارک تقدیر و تشکر نمود. سعیدی به کسب رتبه برتر پارک علم و فناوری استان کردستان در میان پارک‌های کشور اشاره کرد و افزود: با تلاش‌های مستمر همکاران و شرکت‌های مستقر در پارک در سایه حمایت‌های مسئولان ارشد استان، پارک علم و فناوری کردستان به یکی از فعال‌ترین پارک‌ها در کشور تبدیل شده است.

دکتر سعیدی خاطر نشان کرد که در حال حاضر 38 پارک علم و فناوری و بیش از 160 مرکز رشد در سراسر کشور فعال هستند و در استان کردستان نیز دو مرکز رشد در شهرهای سنندج و مریوان و سه مرکز نوآوری و کانون شکوفایی خلاقیت در شهرهای سقز، قروه و دیواندره فعال هستند. وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که در آینده نزدیک مراکز نوآوری و کانون شکوفایی خلاقیت در شهرهای کامیاران و بیجار به بهره‌برداری برسد. وی با اشاره به اینکه ساختمان جدید پارک علم و فناوری استان کردستان در اوایل تیر ماه به بهره‌برداری می‌رسد، از مرتفع شدن 80% مشکلات فیزیکی برای پوشش شرکت‌های مستقر در پارک خبر داد.

در پایان، سعیدی ضمن تشکر مجدد از مسئولان ارشد استان گفت: "امیدوارم با اهتمام و تلاش مستمر بتوان فضای کسب و کار نوآورانه بیشتری را برای جوانان، فارغ‌التحصیلان و نخبگان این استان فراهم نمود."    

 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.