درباره پارک
بسیاری از سیاست‌گذاران پارک‌های فناوری را به عنوان بخشی از یک راهبرد اندیشمند و هماهنگ برای توسعه ملی یا منطقه‌ای معرفی می‌کنند. اگرچه هر شهر یا کشوری ممکن است دلایل متفاوتی برای ایجاد پارک‌های فناوری داشته باشد، ولی عموما هدف اولیه از تشکیل یک پارک فناوری افزایش تعداد شرکت‌های کوچک و متوسط دانش‌محور است تا در یک محیط اقتصادی به فعالیت بپردازند. از این شرکت‌ها به عنوان پشتوانه بخش خصوصی برای کمک به تنوع اقتصادی نام برده می‌شود. 
مأموریت و اهداف پارک
آینده پارک
چشم‌انداز پارک، تبدیل شدن به یک زیرساخت اساسی و یکی از جذاب‌ترین محیط‌های کاری در منطقه برای حضور واحدهای دانش‌محور داخلی و خارجی در یک دوره پنج ساله برای توسعه فناوری در استان کردستان است. در این دوره جذب 300 واحد فناور مد نظر است. واحدهای مستقر در پارک به سه دسته تقسیم می‌شوند:
خالد سعیدی
ریاست پارک علم و فناوری
ریاست پارک علم و فناوری کردستان
“مهم‌ترین رسالت پارک‌های علم و فناوری هم‌افزایی بین مراکز تحقیقاتی، پژوهشی و محیط‌های کسب و کار است. این نوع هم‌افزایی باعث ایجاد خدمات و محصولات با ارزش افزوده بالا و توسعه اقتصاد دانش محور می‌شود”.
خدمات پارک
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت متعلق به پارک علم و فناوری کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت است.