مرکز نوآوری و شکوفایی خلاقیت دیواندره
آشنایی با کانون
پذیرش ایده‌های نو با هدف حمایت مالی در جهت کاربردی کردن ایده‌های علمی، بسترسازی جهت پیاده سازی ایده‌های نو از طریق ارائه خدمات مشاوره، کمک به ایجاد پرورش و بقاء فعالیت نوآورانه، تسهیلات برای ادامه فعالیت در قالب پذیرش در مراکز رشد در این کانون انجام می‌شود. 
یادآور می‌شود؛ ارائه خدمات مشاوره علمی، فنی و تخصصی، تامین مواد و اقلام مصرفی جهت ساخت نمونه، امکان استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی مرکز رشد جهت پیاده سازی ایده، امکان استقرار در ساختمان کارآفرینی و مرکز رشد از خدمات قابل ارائه توسط این کانون به صاحبان ایده‌های نو است. 
تعاریف
ایده: چکیده‌ای از فکر به صورت خام که دارای هماهنگی و منطق بوده و قابلیت اجرا داشته باشد. 
صاحب ایده: شخص حقیقی مبتکر و دارای ایده نو 
خلاقیت: درخشش اندیشه و بوجود آمدن نظرات، فرضیه‌ها و ایده‌های نو در ارتباط با مسائل، تنگناها و خلاء‌های موجود که در نهایت موجب ایجاد محصولات و یا روش‌های جدید یا بهبود یافته می‌شود. 
کانون شکوفایی ایده: واحدی است که با ارائه خدمات علمی و فنی و مشاوره‌ای به اثبات و کارا نمودن ایده‌های علمی و شکوفایی خلاقانه کمک می‌کند. 
مخاطبین: مخاطبین کانون شکوفایی خلاقیت دانش آموزان، دانشجویان و سایر صاحبان ایده و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی هستند. 
خدمات قابل ارائه
  • مشاوره علمی، فنی و تخصصی
  • تامین مواد و اقلام مصرفی جهت ساخت نمونه
  • امکان استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی مورد نیاز پیاده سازی ایده
  • برگزاری دوره‌های آموزشی برای دارندگان ایده
  • تمهید شرایط برای معرفی و عرضه دستاوردها در جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های استانی و کشوری
  • مساعدت در روند ثبت دستاوردها به صورت اختراع و ارزیابی علمی آن
جهت ثبت نام در کانون شکوفایی خلاقیت لطفا کاربرگ زیر را تکمیل نموده و به دفتر کانون واقع در پارک علم و فناوری کردستان تحویل و یا به ایمیل info@stpok.ir ارسال نمائید. 
شماره تماس: 08733730503 
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت متعلق به پارک علم و فناوری کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت است.