رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند

حمایت از پایان نامه های کاربردی

پارک علم و فناوری استان کردستان / خدمات گوناگون / حمایت از پایان نامه های کاربردی

پیشرفت و توسعه پایدار یک سازمان دانش محور و افزایش اثربخشی فعالیت های آن، در گرو شناسایی نیازهای سازمانی در کنار ترویج دانایی محوری به منظور تحقق اهداف آن سازمان است. 

پارک علم و فناوری استان کردستان نظر به نقش خطیر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در توسعه و تعمیق مطالعه و پژوهش های کاربردی، جهت بهره گیری از توان و ظرفیت های بالقوه دانشگاه ها، استفاده از نتایج پروژه های دانشگاهی مرتبط با مشکلات پیش روی توسعه استان در حوزه فناوری و نوآوری و با استناد به بند ه ماده 17 برنامه پنجم توسعه، راهبردهای کلان 3، 5، 7، 11، 12 و 13 نقشه جامع علمی کشور، اقدام ملی 1-1-2 از سند راهبردی کشور در امور نخبگان و بند 1 و 2 ابلاغیه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری، اقدام به تدوین و پیاده سازی این طرح نموده است.

پارک علم و فناوری استان کردستان به پایان‌ نامه‌ های کارشناسی  ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه های کشور که موضوعات شان به تصویب کارگروه پارک برسد، به ترتیب تا سقف 12 میلیون ریال و 35 میلیون ریال اعتبار حمایتی بلاعوض، اعطا می‌ نماید.

متقاضیان محترم لطفا فرم مشخصات پایان نامه را دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر صورت‌جلسه ی تصویب پایان نامه در گروه آموزشی دانشگاه مربوطه که به تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه رسیده و درخواست کتبی خود به دفتر رئیس پارک تحویل دهید.


دریافت فایل PDF عنوان پایان‌نامه‌های کاربردی و مرتبط با حوزه کاری پارک علم و فناوری استان کردستان
دریافت فایل Word فرم مشخصات پایان نامه
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.