رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند

حمایت از پایان نامه های کاربردی

پارک علم و فناوری استان کردستان / خدمات گوناگون / حمایت از پایان نامه های کاربردی

پیشرفت و توسعه پایدار یک سازمان دانش محور و افزایش اثربخشی فعالیت های آن، در گرو شناسایی نیازهای سازمانی در کنار ترویج دانایی محوری به منظور تحقق اهداف آن سازمان است. 

پارک علم و فناوری استان کردستان نظر به نقش خطیر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در توسعه و تعمیق مطالعه و پژوهش های کاربردی، جهت بهره گیری از توان و ظرفیت های بالقوه دانشگاه ها، استفاده از نتایج پروژه های دانشگاهی مرتبط با مشکلات پیش روی توسعه استان در حوزه فناوری و نوآوری و با استناد به بند ه ماده 17 برنامه پنجم توسعه، راهبردهای کلان 3، 5، 7، 11، 12 و 13 نقشه جامع علمی کشور، اقدام ملی 1-1-2 از سند راهبردی کشور در امور نخبگان و بند 1 و 2 ابلاغیه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری، اقدام به تدوین و پیاده سازی این طرح نموده است.

پارک علم و فناوری استان کردستان به پایان‌ نامه‌ های کارشناسی  ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه های کشور که موضوعات شان به تصویب کارگروه پارک برسد، به ترتیب تا سقف 12 میلیون ریال و 35 میلیون ریال اعتبار حمایتی بلاعوض، اعطا می‌ نماید.

متقاضیان محترم لطفا فرم مشخصات پایان نامه را دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر صورت‌جلسه ی تصویب پایان نامه در گروه آموزشی دانشگاه مربوطه که به تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه رسیده و درخواست کتبی خود به دفتر رئیس پارک تحویل دهید.


دریافت فایل PDF عنوان پایان‌نامه‌های کاربردی و مرتبط با حوزه کاری پارک علم و فناوری استان کردستان
دریافت فایل Word فرم مشخصات پایان نامه
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار بوعلی، نبش کوچه سوم
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.